W dniach 13 - 14 maja uczniowie z klas 1, 3 i 4 technikum wybrali się na wycieczkę do Zakopanego. Słońce towarzyszyło im cały czas, mimo niekorzystnych prognoz pogodowych. W pierwszy dzień zdobyli Halę Gąsienicową i Czarny Staw Gąsienicowy.
W drugi dzień przemierzyli Dolinę Kościeliską, Jaskinię Mroźną, Wąwóz Kraków z jaskinią Smocza Jama.





